Hakkımızda

40 yıllık geçmişe sahip iş hayatımızı artık genç nesillerimizle Antalya Kaleiçi nde devam ettirmek üzere yola çıktık. Aile şirketimiz, Mono hotel adıyla kaleiçinin tarihi, romantik ve büyüleyici atmosferinde misafirlerini ağırlıyor.

Mono boutique, Antalya’nın merkezinde Kaleiçi’nde Roma döneminden beri dünyanın en güzel limanlarından birini kucaklayan bir sur içi hoteli.

2019 yaz sezonu hizmete giren ve 12 farklı plana sahip odalarından 2’si balkonlu olmak üzere 5’inin de denizi kucaklayan manzarası bulunmakta. Kaleiçi’nin merkezinde, Kaleiçi silüetini en güzel şekilde özetleyen, maviyle ve yeşille harmanlanmış tarihi dokunun korunduğu bir manzara eşliğinde kültür turizminin keyfine doyulduğu bir noktada. Sabah kahvaltılarının yapıldığı deniz manzaralı terasımızda akşamüstü de muhteşem gün batımını izleyerek keyifli şeyler atıştırmak isteyeceğiniz harika bir yerdesiniz. Samimiyetimiz çalışkanlığımız ve özverimizle sizi özel hissettirecek bir tatile davet ediyoruz. En yakın zamanda aramızda olmanız dileğiyle.